Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Firma INNOVA S.A. zaangażowana jest również w pomoc dzieciom. Od kilku lat wspiera Szkołę Podstawową im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach. Fundusze przeznaczone na cel tej szkoły są sukcesywnie wykorzystywane w dofinansowanie takich projektów jak: doposażenie sprzętu sportowego szkoły czy kompleksową modernizację pracowni komputerowej. Od kilku lat mamy zaszczyt pełnić funkcję na corocznych imprezach szkoły pt. Piknik Rodzinny

 

Piknik Rodzinny 2013 - Tegoroczny Piknik Rodzinny 2013, zorganizowany pod hasłem "Kolorowo i ludowo", odbił się szerokim echem po Babicach. W tym roku nadrzędnym celem, jaki postawili przed sobą rodzice uczniów Szkoły Podstawowej w Starych Babicach, było zebranie funduszy na kompleksową modernizację pracowni komputerowej. W związku z tym na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie firmy INNOVA S.A., której Prezes Pan Mirosław Baranowski corocznie niesie bezinteresowną pomoc Szkole. Wsparcie INNOVA S.A. to nie tylko dowód ogromnej wrażliwości Pana Prezesa na potrzeby dzieci, ale również nobilitacja imprezy. Dzięki takim sprzymierzeńcom Radzie Rodziców ufają kolejni przedsiębiorcy i organizacje. Wsparcie Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Gminy Stare Babice i GOSiR'u Stare Babice dodatkowo tworzy pozytwną aurę wokół Pikniku Rodzinnego i pracy wolontariackiej. 

Pełna relacja z Pikniku

Galeria zdjęć

Sponsor główny

 

Piknik Rodzinny 2012 - Kolejna edycja Pikniku zorganizowana została na terenie Szkoły Podstawowej w Starych Babicach. Było jak zwykle wiele atrakcji: kramiki z różnościami, konkursy, różnorodne pokazy i zawody sportowe. Pojawiło się także kilka znanych osób ze świata tańca i mediów. Początkowo planowano urządzić piknik w plenerze, jednak deszczowa pogoda poprzedniego dnia zmieniła plany organizatorów. W rezultacie część występów i pokazów oraz kramiki z różnościami umiejscowiono w hali sportowej, a zawody, mecz piłkarski i część prezentacji zorganizowano na terenie przyszkolnym.

Pełna relacja z Pikniku

Galeria zdjęć

Sponsor główny

Wsparcie głównego sponsora jakim jest INNOVA S.A. w roku 2012 zaowocowało otwarciem placu zabaw dla dzieci.

Galeria Zdjęć z otwarcia placu zabaw

 

Piknik Rodzinny 2011 - 4 czerwca 2011 roku na terenie szkolnego boiska przy ul. Polnej w Starych Babicach odbył się doroczny Piknik Rodzinny.Było wiele atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przez cały czas odbywały się różne konkurencje sportowe, była loteria fantowa,w której każdy los wygrywał, a na scenie cały czas trwały występy dzieci przedszkolnych, szkolnych, grup tanecznych, czy sekcji judo.Zaśpiewał również najprawdziwszy włoski artysta - wokalista Matteo Mazzucco.
Piknik był imprezą charytatywną, a zebrane dzięki niemu środki finansowe przeznaczone zostaną na doposażenie przyszkolnego placu zabaw. Głównym sponsorem imprezy była firma INNOVA S.A.

Pełna relacja z Pikniku

Galeria zdjęć